Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducnent. Lav skænk, teak
:
6155569
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
8.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6245327
Dansk møbelproducent. Lav skænk af fineret teaktræ, monteret på massive firkantede ben, front med tre skabslåger bag hvilke udtræksskuffe samt åbne rum. 1960'erne. H. 77 B. 150 D. 43 cm. Fremstår med brugsspor, slitage samt skjolder på topplade.
23-07-2022 16:16:11
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1530922
19-07-2022
01:05:09
2600
Til toppen