Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Jagt, fiskeri, våben og militaria
Militaria og samlervåben
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk ringhanepistol model 1848, Kronborg - nummerens
:
6272065
Hammerslagspris
:
11.000
Vurdering
:
16.000
Dansk ringhanepistol model 1848, Kronborg. Nummerens med nr. 650. Lås stemplet MD-1848 1852-650.. Afdelingsstempel 2.D.R.1E.31 TL 46 cm. Fremstår med stram og funktionel mekanik samt mindre aldersrelaterede brugsspor. Kan frit erhverves.
05-03-2023 17:04:24
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
48727
04-03-2023
10:56:09
11000
Til toppen