David Bjerre. 'Rebel' (cd)

Varenummer: 6384096
Hammerslagspris: DKK 4.200
Vurdering: DKK 5.000

David Bjerre (f. 1969). 'Rebel', akryl på lærred, betitlet samt sign. og dat. Bjerre 21. 100 x 80 (108 x 87) cm.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 15:44:41