David Jacobsen. Interiør, motiv fra Paris, oliemaleri

Varenummer: 6331479
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.800

David Jacobsen (1821-1871). 'Interiør, motiv fra Paris', olie på lærred, Usigneret. Udstillingsmærkat på bagsiden. 20 x 23 cm (36 x 38) Fremstår med aldersrelateret spor.
Auktionen afsluttes:  23-01-2023 19:29:26