Vurdering:
4.600
De Beers. Alliancering af 18 kt. hvidguld, indvendigt prydet med lille brillant samt stemplet DE Beers D45346, AU750. Vægt ca. 5,1 g. B. 0,3 cm. Ringstr. 58/18,5. Brugsspor.
15-02-2023 14:38:16