De Beers. Alliancering af 18 kt. hvidguld, indvendigt med lille brillant.

Varenummer: 6281719

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 4.600

De Beers. Alliancering af 18 kt. hvidguld, indvendigt prydet med lille brillant samt stemplet DE Beers D45346, AU750.
Vægt ca. 5,1 g. B. 0,3 cm. Ringstr. 58/18,5. Brugsspor.

Auktionen afsluttes:  03-12-2022 19:03:50