De Lucchi & Fassina for Artemide. Par bordlamper, model Tolomeo mini (2)

Varenummer: 6222832
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Michele De Lucchi & Giancarlo Fassina. Par bordlamper med stel og fod af forkromet metal, skærm af aluminium. Fremstillet af Artemide, model Tolomeo mini. H. udslået 106 cm. Fremstår med mindre ridser og brugsspor (2)

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:34:00
Showroom:   Herlev, DK