Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Bordlamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
De Lucchi & Fassina for Artemide. Par bordlamper, model Tolomeo mini (2)
:
6222832
Moms vare
Hammerslagspris
:
600
Vurdering
:
1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6231813
Michele De Lucchi & Giancarlo Fassina. Par bordlamper med stel og fod af forkromet metal, skærm af aluminium. Fremstillet af Artemide, model Tolomeo mini. H. udslået 106 cm. Fremstår med mindre ridser og brugsspor (2)
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
24-06-2022 19:34:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
235750
24-06-2022
19:31:59
600
724063
21-06-2022
20:57:34
117330
20-06-2022
21:19:41
500
Til toppen