Kategori  Vurdering

De Sede Exclusiv. Fritstående modul-sofa, model DS 76. (4)

Varenummer: 5380903

Næste bud: DKK 15.000
Vurdering: DKK 30.000
De Sede Exclusiv. Fritstående modul-sofa, model DS 76, best. af fire moduler, hver med sovesofa funktion, betrukket med sort læder. Fremstillet hos De Sede, Schweiz med original logo på understof. Hver H. 69/38. B. 92. D. 96 cm. Udslået som sovemodul Hver H. 20. L. 190/220. B. 92 cm. Medfølgende samlestykker. Fremstår med aldersrelateret brugsspor og patina. (4)

Auktionen afsluttes:  22-08-2019 20:49:00