Kategori  Vurdering

De Sede, Schweitz. Fritstående Lounge sofasæt, model DS-11. (5)

Varenummer: 5292917

Næste bud: DKK 10.000
Vurdering: DKK 20.000
De Sede, Schweitz. Fritstående Lounge sofasæt, model DS-11, best. af hjørne- samt fire enkelte moduler, originalt betrukket med patineret læder. Fremstillet hos De Sede. H. 61/36. B. 64/110 cm. Fremstår med alm. brugsspor og patina. (6)

Auktionen afsluttes:  23-05-2019 21:06:00