Varenummer: 5292917
Vurdering: DKK 20.000

De Sede, Schweitz. Fritstående Lounge sofasæt, model DS-11, best. af hjørne- samt fire enkelte moduler, originalt betrukket med patineret læder. Fremstillet hos De Sede. H. 61/36. B. 64/110 cm. Fremstår med alm. brugsspor og patina. (6)
Auktionen afsluttes:  03-06-2019 20:52:00