Denna auktion är annullerad

Varenummer: 2059635
Vurdering: SEK 50.000
DKK 31.895

Johan VAN AERSCHOT,18/1900-tal. Tuppfäktning, Indonesien. Olja på duk, signerad, även a tergo, daterad 1902. Krackelerad, Originalram från tiden, små skador. 63 x 90 cm. (98 x 124 cm.)

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.
Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00