Varenummer: 1631840
Vurdering: DKK 200.000

Paul Fischer. Københavnermotiv med spadserende kvinde ved søerne, i baggrunden Søtorvet og Dronning Louises Bro, olie på lærred, sign. Paul Fischer, 64 x 39 cm.
Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00