Kategori  Vurdering

Varenummer: 5278784
Vurdering: DKK 100.000
Michael Kvium (f. 1955). 'Lille misbrugeligt maleri', olie på lærred, på bagsiden signeret og dateret Kvium 97. 60 x 45 cm (65 x 50 cm).
Proveniens: Privat kunstsamling.

Auktionen afsluttes:  16-05-2019 20:19:00