Varenummer: 5388590
Vurdering: EUR 1.000
DKK 7.450

Felix von Altersheim, Deluxe 12-farvet pigmenttryk mat på Butlerfinish - sølvbørstet aluminium,
Titel: David Bowie Classic - Colourful Part 2.
Signeret, dateret og nummereret på bagsiden. Limiteret til 50 eksemplarer, år 2018.
Mål: 150 x 120 cm.
Medium/teknik: Butlerfinish - sølvbørstet aluminium på 3 mm alu dibond, Deluxe, 12-farvet pigmenttryk.
Vægholder medfølger.

Auktionen afsluttes:  24-07-2019 20:00:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße