På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
EUR
1.000
7.450
Felix von Altersheim, Deluxe 12-farvet pigmenttryk mat på Butlerfinish - sølvbørstet aluminium,
Titel: David Bowie Classic - Colourful Part 2.
Signeret, dateret og nummereret på bagsiden. Limiteret til 50 eksemplarer, år 2018.
Mål: 150 x 120 cm.
Medium/teknik: Butlerfinish - sølvbørstet aluminium på 3 mm alu dibond, Deluxe, 12-farvet pigmenttryk.
Vægholder medfølger.
24-07-2019 20:00:00