På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
< 1.000
Valdemar Foersom Hegndal (1916-2002). Kvindeportræt. Litografi. Sign. og nummereret V. Foersom Hegndal- 73, 36/46. Bladstørrelse .77 x 64 cm. Uindrammet. Fremstår med mærker efter indramning langs kant.
09-02-2023 20:27:36