Italiensk brillant -alliancering af 18 kt. hvidguld front prydet med 7 brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.49 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet med italienske gold Hallmarks. Vægt ca. 3,1 g. Front B. 0,29 cm. Ringstr. 55/17,5. Minimale brugsspor.
Varen afsluttes:
26-03-2023 12:52:00