Varenummer: 6280801

Jon Gislason (f. 1955). 'Et møde', olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022. 126 x 184 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:  28-02-2023 08:20:00