Varenummer: 6304154
Vurdering: DKK 3.000

Ubekendt kunstner, abstrakt skulptur, patineret bronze, sokkel af granit, usign., H. inkl. sokkel 24 cm. Enkelte brugsspor.
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 13:54:20
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej