Varenummer: 6320226
Vurdering: DKK 1.000

Aage Petersen for Le Klint, model 339, Teleskoplampe med stamme af sortlakeret metal / messing, højdejustérbar, skærm m/ mangler, H. inkl skærm ca 133-180 cm. Fremstår med alm. brugsspor bl.a. tryk på fod m.m.
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 12:39:20
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej