Vurdering:
1.000
Aage Petersen for Le Klint, model 339, Teleskoplampe med stamme af sortlakeret metal / messing, højdejustérbar, skærm m/ mangler, H. inkl skærm ca 133-180 cm. Fremstår med alm. brugsspor bl.a. tryk på fod m.m.
26-01-2023 12:39:20