Varenummer: 6368798

Diamant-solitairering af 18 kt. hvidguld prydet med old-cut diamant på ca. 0.33 ct. Farve: Top Crystal (I). Klarhed: VS. Stemplet med engelske gold Hallmarks London 2014.
vægt ca. 2,4 g. B. 0,45 cm. Lille ringstr. 47/15. Brugsspor.
Varen afsluttes:  29-09-2023 09:58:00