Diverse ældre porcelæn (9)

Varenummer: 6382145
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200

Diverse ældre porcelæn bestående af blandt andet: Musselmalet skrivesæt (mangler propper), løvekande H 26 cm, lille kande H 11 cm, fad og Kgl. P. thedåse, engelsk kande og figur. Fremstår med brugsspor. (9)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 14:45:55

1623608 27-05-2023 09:23:54 DKK 350