Varenummer: 6222477
Vurdering: DKK 3.000

Væghængt skab med udskæringer 48x50x20 cm, brevholder med forgyldte udskæringer H 21 cm, italiensk dokumentmappe midten af 1800 tallet 33x24 cm, dokumentmappe tilhørt Baronesse Louise Wedell-Wedellsborg 27x22 cm samt forgyldt væghængt brevholder 39x29 cm. Brugsspor. (5)
Auktionen afsluttes:  13-07-2022 14:04:55