Diverse brevholdere mm (5)

Varenummer: 6222477

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Væghængt skab med udskæringer 48x50x20 cm, brevholder med forgyldte udskæringer H 21 cm, italiensk dokumentmappe midten af 1800 tallet 33x24 cm, dokumentmappe tilhørt Baronesse Louise Wedell-Wedellsborg 27x22 cm samt forgyldt væghængt brevholder 39x29 cm. Brugsspor. (5)

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 15:51:08
Showroom:   Næstved, DK