Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Diverse kunstnere (4 )
:
2073834
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Ubekendte kunstnere. Vinterlandskab med sø. signeret A. Johansen olie på lærred 73x103 cm. samt Moseparti med gråænder olie på lærred. Leo Charles Møller signeret L.C.M. 76x102 cm. Carl Weiss. åløb gennem skov sign. C. Weiss olie på lærred ca. 73x103cm. samt bjerglandskab med græssende køer sign. St. Haubs. olie på lærred 84x110 cm.
03-12-2010 17:17:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
551259
03-12-2010
17:06:00
300
Til toppen