Domino. Reolsystem af eg (7)

Varenummer: 6235537
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Domino. Reolsystem af finéret eg, bestående af:
Tre skænke, H 63, 122 x 40 cm. Tre reol overdele, H 120, 122 x 29 cm. Enkelt reol, H 183, 80 x 29 cm. Brugsspor. (7)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:40:21
Showroom:   Roskilde, DK