Domino. Reolsystem af egetræ, 1970'erne (2+2)

Varenummer: 6370672
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 2.200

Domino. Reolsystem af finéret egetræ, bestående af: To underdele / skænke, H. 63, 122 x 40 cm. samt overdele, H 120, 122 x 29 cm. Fremstår med alders- og brugsspor. (2+2)
Auktionen afsluttes:  20-06-2023 19:42:00

1184361 19-06-2023 23:36:08 DKK 800