Ametyst- og brillantvedh�ng af 18 kt. hvidguld prydet med stårre dr�beformet briolettesleben ametyst og 19 brillantslebne diamanter, i alt 0.16 ct. Farve: Top Crystal (I). klarhed: VS-SI., Samlet carat på diamanter er stemplet i vedh�nget. Oplukkelig æsken med sikkerhedshasp. vægt ca. 3,7 g. H. 3,1 cm. Minimale brugsspor.
Varen afsluttes:
23-09-2023 14:14:00