Dyb skænk af palisander

Varenummer: 6325185

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000

Dyb skænk af fineret palisander, front med tre låger hvor bag hylder og skuffer, på ben af sortlakeret metal med sko af palisander. H. 80 cm., B. 153 cm., D. 72 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.

Auktionen afsluttes:  04-02-2023 16:28:12