Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dyrlund. Hjørnebo kommode af palisander
:
6241497
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
1.000
Dyrlund. Hjørnebo kommode af fineret palisander. H. 70, B. 82, D. 42 cm. Fremstår med brugsspor, slibning og uens patinering på topplade.
20-08-2022 18:40:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
593607
20-08-2022
18:37:32
2043774
20-08-2022
06:34:30
500
593607
19-08-2022
19:21:06
450
2043774
18-08-2022
06:31:21
400
593607
17-08-2022
20:04:04
350
2043774
15-08-2022
11:20:56
300
Til toppen