Dyrlund. Hjørnebo kommode af palisander

Varenummer: 6241497

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dyrlund. Hjørnebo kommode af fineret palisander. H. 70, B. 82, D. 42 cm. Fremstår med brugsspor, slibning og uens patinering på topplade.

Auktionen afsluttes:  20-08-2022 18:40:00
Showroom:   Nivå, DK

2043774 15-08-2022 11:20:56 DKK 300