Dyrlund. Hjørnebo kommode af palisander

Varenummer: 6241497
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.000

Dyrlund. Hjørnebo kommode af fineret palisander. H. 70, B. 82, D. 42 cm. Fremstår med brugsspor, slibning og uens patinering på topplade.
Auktionen afsluttes:  20-08-2022 18:40:00