E. Berg, interiør

Varenummer: 6221679
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

E. Berg, interiør, olie på lærred, sign. E. Berg, 60x70 cm. (64x74 cm)
Auktionen afsluttes:  03-07-2022 17:12:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

1658759 28-06-2022 12:35:21 DKK 300