Einar Bøgh Jessen . Landskabsparti med Himmelbjerget i baggrunden (cd)

Varenummer: 6201598
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Einar Bøgh Jessen (1907-1977). Landskabsparti med Himmelbjerget i baggrunden, olie på lærred. Signeret E. Birk. 67x97 cm (77x107 cm).

Auktionen afsluttes:  19-06-2022 21:00:06
Showroom:   Vejle, DK

1934907 19-06-2022 12:24:32 DKK 300