E. Bosevang. Parkanlæg ved indsejling.

Varenummer: 6183876
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

E. Bosevang, 1900-tallet. Parkanlæg ved fjord. Olie på lærred. Sign. E. Bosevang. 53 cm x 79 cm (62 cm x 88 cm). Fremstår med krakelering og lille hul i lærred.

Auktionen afsluttes:  03-05-2022 15:40:00
Showroom:   Kolding, DK

1458386 03-05-2022 14:53:54 DKK 300