Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
E. Graugaard. Ring af 14 kt. hvidguld med diamanter
:
6208636
Hammerslagspris
:
1.200
Vurdering
:
1.800
E. Graugaard. Ring udført i 14 kt. hvidguld prydet med tre diamanter på tilsammen ca. 0.09 ct. Farve: Wesselton-Top wesselton (H-G). Klarhed: Si-P1. Ringstr. 17/53.5. Vægt: 2.9 gram. Fremstår med brugsspor i form af ridser.
11-07-2022 20:47:34
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1737491
11-07-2022
20:45:34
1200
Til toppen