E. Jacobsen, motiv med fiskere

Varenummer: 5647150
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

E. Jacobsen motiv med fiskere, olie på plade, sign. E. Jacobsen-57, 74x102 cm. (86x114 cm).
Auktionen afsluttes:  03-05-2020 14:32:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

390802 03-05-2020 11:46:59 DKK 300