E. Thorbjørn. Parti Fra Grønland. Olie på lærred

Varenummer: 6311919
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Einar Thorbjørn (1911-1985), Parti fra Grønland. Olie på lærred. Sign. E. Thorbjørn. 76 x 48 (77 x 58) cm. Fremstår med små skader på lærred og ramme.
Auktionen afsluttes:  21-12-2022 18:25:19
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

1268087 20-12-2022 23:43:27 DKK 300