Edi & Paolo Ciani. Seks spisestole model Asta (6)

Varenummer: 6217296
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 8.000

Edi & Paolo Ciani. Seks stabelbare spisestole med stel af pulverlakeret rustfrit stål i farven 'Meteor', sæde og ryg udspændt med mesh / net i farven 'Granite'. Til udendørs brug. Fremstillet hos Gloster, model Asta. SH. 44 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker på stel samt enkelte pletter på stof, enkelte trykmærker kan forekomme (6)
Auktionen afsluttes:  26-08-2022 09:45:00