Edith Gert. Kvinde ved pianette. cd

Varenummer: 6162233
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6179426
Edith Gert (1906-1983). Kvinde ved pianette. Olie på lærred. Sign.: 'E. Gert'. 66 x 75 (76 x 88) cm.

Auktionen afsluttes:  03-03-2022 17:11:32
Showroom:   Herlev, DK