Edith Geert, opstilling

Varenummer: 6207593
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Edith Geert (1906-1983), opstilling, olie på lærred, sign. E. Gert, 67x97 cm. (79x108 cm).
Auktionen afsluttes:  23-05-2022 11:26:00

167011 23-05-2022 07:59:18 DKK 300