Edvard Ølund Hansen, Interiør.

Varenummer: 6023282
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000

Edvard Ølund Hansen (1887-1979). Interiør. Olie på lærred, Sign med Monogram. H. 51 x 64 cm (60 x 74). Fremstår med små afslag på ramme. Varebeskrivelsen er opdateret 18.05.21
Auktionen afsluttes:  20-05-2021 19:59:00