Edvard Petersen . 'Klippekyst' Olie på plade.

Varenummer: 6178355
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.800

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6183136
Edvard Petersen (1841-1911). 'Klippekyst' Olie på plade. 22x16 (33x24)cm. Signeret EP. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  22-03-2022 19:30:00