Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Edvard Petersen . 'Klippekyst' Olie på plade.
:
6178355
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
1.800
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6183136
Edvard Petersen (1841-1911). 'Klippekyst' Olie på plade. 22x16 (33x24)cm. Signeret EP. Fremstår med brugsspor.
22-03-2022 19:30:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
7348
22-03-2022
19:27:35
450
38907
22-03-2022
18:31:28
400
51930
18-03-2022
19:04:16
350
38907
18-03-2022
00:06:53
300
Til toppen