Edvard Sarvig. Kystparti

Varenummer: 5533482
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Edvard Sarvig 1894-1968. Kystparti. Olie på lærred. Monogramsign. Dateret 1946. 76 x 99 ( 88 x 110 ) cm.

Auktionen afsluttes:  11-02-2020 14:11:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1884664 11-02-2020 13:54:25 DKK 300