Kategori  Vurdering

Edvard Sonne, tilskrevet. Sydlands landsbymotiv med dansende par

Varenummer: 5069491
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Edvard Sonne (1804-1878), tilskrevet. Sydlands landsbymotiv med dansende par, akvarel / gouache, usign. 22 x 27 (25,5 x 30,5) cm.

Auktionen afsluttes:  29-08-2018 19:48:00