Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Edvard Sonne, tilskrevet. Sydlands landsbymotiv med dansende par
:
5069491
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
< 1.000
Edvard Sonne (1804-1878), tilskrevet. Sydlands landsbymotiv med dansende par, akvarel / gouache, usign. 22 x 27 (25,5 x 30,5) cm.
29-08-2018 19:48:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
49347
29-08-2018
19:45:20
551341
29-08-2018
19:44:41
500
49347
29-08-2018
19:37:56
450
551341
29-08-2018
19:33:30
400
49347
29-08-2018
17:19:20
350
551341
29-08-2018
16:52:20
300
Til toppen