Edward Matwijkiw, komposition, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6305994
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 5.000

Edward Matwijkiw (1937-2012). Komposition, olie på lærred, signeret. H.100 x 81 cm (106 x 87 cm)
Auktionen afsluttes:  23-12-2022 18:52:53

2121911 23-12-2022 09:53:01 DKK 2400