Kategori  Vurdering

Edward Svennow, udsigt over Lundeborg havn

Varenummer: 5298287
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Edward Svennow, 20 årh: Udsigt over Lundeborg havn, olie på lærred, sign. Sarvig-51, 61,5x83,5 cm. (76x100 cm).

Auktionen afsluttes:  29-04-2019 12:49:20
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

277416 29-04-2019 10:55:35 DKK 300