Kategori  Vurdering

Edward Sarvig, udsigt over Lundeborg havn

Varenummer: 5298287

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Edward Sarvig (1921-1981), udsigt over Lundeborg havn, olie på lærred, sign. Sarvig-51, 61,5x83,5 cm. (76x100 cm).

Auktionen afsluttes:  23-04-2019 20:17:59
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej