Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Kontormøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Egon Eiermann. Skrivebord
:
6252538
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
1.500
Egon Eiermann. Skrivebord med stel af sortlakeret metal med justerbar højde, løs plade af grå og hvid linoleum. H. 72-86, B. 120, D. 80 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker og skjolder på kant.
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
24-09-2022 11:24:46
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
844753
24-09-2022
11:12:51
1000
Til toppen