Egon Eiermann. Skrivebord

Varenummer: 6252538
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Egon Eiermann. Skrivebord med stel af sortlakeret metal med justerbar højde, løs plade af grå og hvid linoleum. H. 72-86, B. 120, D. 80 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker og skjolder på kant.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 11:24:46
Showroom:   Herlev, DK

844753 24-09-2022 11:12:51 DKK 1000