Vurdering:
5.000
Eigil Jensen for A. Michelsen. Blomsterbroche af 18 kt. guld, prydet med ferskvandskulturperler, stemplet "EJ AM 750". L. ca. 4,5 cm. Vægt: ca. 8,2 gr. Fremstår med brugsspor.
17-06-2023 18:52:06