På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
< 1.000
Eigil Wendelboe-Jensen (1899-1940) Motiv med måger ved klint, akvarel, signeret. H.46 x 63 cm (57 x 74 cm). Fremstår med enkelte lette buler i papir.
13-07-2022 14:48:22