Varenummer: 6146924
Vurdering: DKK < 1.000

Eigil Wendelboe-Jensen (1899-1940) Motiv med måger ved klint, akvarel, signeret. H.46 x 63 cm (57 x 74 cm). Fremstår med enkelte lette buler i papir.
Auktionen afsluttes:  13-07-2022 14:48:22