Eigil Wendelboe-Jensen, motiv med måger, akvarel

Varenummer: 6146924
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Eigil Wendelboe-Jensen (1899-1940) Motiv med måger ved klint, akvarel, signeret. H.46 x 63 cm (57 x 74 cm). Fremstår med enkelte lette buler i papir.

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 14:54:18
Showroom:   Næstved, DK