Eigil Wendelboe Jensen, motiv med strandfugle

Varenummer: 6240983

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Eigil Wendelboe Jensen (1899-1940), motiv med strandfugle, indrammet akvarel, sign. EWJ, 49,5x65 cm. (58x74 cm).

Auktionen afsluttes:  19-08-2022 15:10:12
Showroom:   Odense, DK