Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Eigil Wendelboe Jensen, motiv med strandfugle
:
6240983
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Eigil Wendelboe Jensen (1899-1940), motiv med strandfugle, indrammet akvarel, sign. EWJ, 49,5x65 cm. (58x74 cm).
25-08-2022 20:01:54
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1061168
21-08-2022
21:47:02
300
Til toppen