Eiler Rasmussen Eilersen. Kystparti med huse og store sten

Varenummer: 6287868

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 3.000

Eiler Rasmussen Eilersen (1827-1912). Kystparti med huse og store sten. Olie på lærred. Sign. EREilersen 1891. 31 x 47 cm. (44 x 60). Fremstår rentoileret, retoucheringer.

Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:42:30