Eiler Sørensen. Efterårslandskab. (cd)

Varenummer: 6217469
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Eiler Sørensen (1869-1953). Efterårslandskab. Olie på lærred. Sign. Eiler Sørensen. 35 x 40 cm. (42 x 47).

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 13:27:00
Showroom:   Vejle, DK

67996 21-06-2022 09:49:56 DKK 300