Einar Gross. Parti i kanal. Olie på lærred

Varenummer: 5544329
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

EINAR GROSS. Olie på lærred. Kanal parti fra København.. Sign. Einar Gross. 66x48,5 (76,5x59).

Auktionen afsluttes:  25-01-2020 20:05:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej