På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Einar Gross. Parti i kanal. Olie på lærred
Vurdering:
< 1.000
EINAR GROSS. Olie på lærred. Kanal parti fra København.. Sign. Einar Gross. 66x48,5 (76,5x59).
25-01-2020 20:05:00