Einar Gross. Parti i kanal. Olie på lærred

Varenummer: 5544329

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

EINAR GROSS. Olie på lærred. Kanal parti fra København.. Sign. Einar Gross. 66x48,5 (76,5x59).

Auktionen afsluttes:  18-01-2020 18:13:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej