Einar Gross. Parti fra Bornholm (cd)

Varenummer: 5946889
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Einar Gross (1885-1962). Parti fra Bornholm, olie på lærred, sign. Einar Gross. 58 x 69 (67 x 77) cm

Auktionen afsluttes:  28-02-2021 19:34:00
Showroom:

38731 26-02-2021 13:15:59 DKK 350
478317 25-02-2021 20:45:16 DKK 300