Einar R. Kragh. Kanalparti (cd)

Varenummer: 6351200
Vurdering: DKK < 1.000

Ejner R. Kragh (1903-1981). Kanalparti, DFDS pakhus olie på lærred, sign. Ejner R. Kragh 1943. 57 x 72 cm (77 x 92 cm).
Auktionen afsluttes:  04-04-2050 12:57:00